HAKKIMIZDA

2014 yılından bugüne kadar sahip olduğumuz deneyim ve bilgi birikimlerimizle doğru ve kaliteli hizmet vererek fark yaratan, güvenilir ve proaktif bir çözüm ortağı olmak için yola çıktık. Türkiye Geneli'nde verdiğimiz hizmetlerde, deneyimli danışmanlarımız eşliğinde işveren / çalışan beklentilerini buluşturarak en kaliteli hizmet ve daha çok kariyer fırsatı sunuyoruz. Müşterilerimizin şirket yapısı, yönetim tercihi, kurum kültürü de dikkate alınarak firmanın ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız. 

VİZYON

İnsan kaynakları alanında sunduğumuz hizmetler ve yenilikçi yaklaşımımız ile iş ortamınızı iyi anlar ve en doğru adayı yönlendiririz.

MİSYON

Kurumların amaç ve hedeflerini, çalışanların ihtiyaç ve beklentilerini uyumlaştırabilme yolunda, İnsan Kaynakları stratejisini bünyesine kazandıran güvenilir ve saygın bir çözüm ortağı olmak.         

 

AMACIMIZ

Yenilikçi ve güvenilir yaklaşımımız ile değişime açık iş ortaklarımızın belirlediği hedeflere ulaşmasını sağlamaktır. 

 

DEĞERLERİMİZ

Proworkist olarak; çalıştığımız kurumlara değer katma bilinci ile çalışmaktayız. Başarımızın temelinde ise yenilikçiliğimiz yatar. Yeni yöntemler geliştirmek, fırsatlar yakalamak, proaktif olmak ve mükemmeli yakalamak için yaratıcılığımızı kullanırız.