İŞ ARAMA SÜRECİNİ GÜÇLENDİRME EĞİTİMİ

Proworkist İŞKUR onaylı Özel İstihdam Bürosu olarak siz iş arayan adayları sektördeki uygun ilanlara yönlendirebilmek için, yakından tanımak isteriz. Sizin mesleki ve kişisel eğitimlerinizi desteklemek bizim önceliklerimiz arasındadır.

Düzenleyecek olduğumuz Proworkist Özel İstihdam bürosunun katkısı ile hazırlanan; eğitim içeriklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eğitime katılım kontenjanla sınırlıdır. Dolayısıyla katılım durumunuz için; bu maile geri dönüş yapmanızı önemle rica ederiz.

Aldığınız  eğitim sonrasında, iş arama sürecinizin geçmişi ve geleceğine dair, Cv'nizi inceletebileceğiniz, öğrendiklerinizi geliştirebileceğiniz, is ararken farkındalığınızı arttıracak, var olan potansiyelinizi ortaya çıkarabileceğiniz, kariyer hedef ve planlarınız üzerine çalışabileceğiniz bireysel koçluk hizmetimizden yararlanmak için yönetimle görüşerek randevu talep edebilirsiniz.

İŞ ARAMA SÜRECİNİ GÜÇLENDİRME EĞİTİMİ

* Eğitim Günü: 13.04.2019 Cumartesi

* Eğitim Saati:  11:00 – 16:00 (5 saat)

* Eğitimimiz sonrası sertifika verilecektir.

* Eğitim Fiyatı: 180 TL Eğitime katılmak için bir arkadaşınızla beraber geldiğinizde size özel kişi başı eğitim fiyatımız 135 TL  Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Eğitim Yeri: Beykent / Perlavista Residance